Sukces w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 29.04.2024, 10:29

Z ogromną radością informujemy, że Natalia Kozieł zdobyła II miejsce, a Aleksandra Kozieł otrzymała wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”.

1. Laureatka drugiego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pozuje na tle nagrodzonej pracy. W ręku trzyma dyplom.

Konkurs był zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 23 w Lublinie oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Objęty był honorowym patronatem: Krzysztofa Komorskiego – Wojewody Lubelskiego, Krzysztofa Żuka - Prezydenta Miasta Lublin, Jarosława Stawiarskiego – Marszałka Województwa Lubelskiego, Tomasza Szabłowskiego – Lubelskiego Kuratora Oświaty, Radosława Piesiewicza – Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Stanisława Budzika – Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego.
Prace Natalki i Oli, uczennic klasy Id, powstały pod kierunkiem pani Urszuli Grondek.
Wernisaż nagrodzonych i wyróżnionych prac odbył się w dniu 26 kwietnia 2024r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.