Poczet sztandarowy podczas lubelskich obchodów Narodowego Święta Konstytucji Trzeciego Maja - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 07.05.2024, 08:10

W dniu 3.05.2024 r. poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie uczestniczył w lubelskich uroczystościach Narodowego Święta Konstytucji Trzeciego Maja.

Poczet sztandarowy w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty

W lubelskich uroczystościach szkołę reprezentowali uczniowie klasy 8a Katarzyna Tadewicz, Zuzanna Wawrzeniak, Aleksander Pidek pod opieką pana Damiana Klimczewskiego. Uczestniczyli oni we Mszy św. w intencji Ojczyzny, która odbyła się w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty oraz w Uroczystościach na Placu Litewskim przy Pomniku Konstytucji 3 Maja.

Poczet sztandarowy przed Archikatedrą św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty