Sukces w Międzynarodowym Konkursie Językowo – Plastycznym “My Town” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 06.05.2024, 09:37

Sukces w Międzynarodowym Konkursie Językowo – Plastycznym “My Town”

Z wielką radością informujemy, że po raz kolejny odnieśliśmy ogromny sukces w Międzynarodowym Konkursie Językowo–Plastycznym “My Town”.

1.	“My Town” 2024. Nagrodzone uczennice z dyplomami na tle patrona szkoły.

Miriam Gutkowska z klasy IIa zdobyła I nagrodę w swojej kategorii wiekowej. Jej praca powstała pod kierunkiem Pani Natalii Dumy oraz Sylwii Ryjewskiej. Uczennice klasy Id Magdalena Matera oraz Natalia Kozieł przygotowane przez Panią Urszulę Grondek i Elżbietę Tarasińską zdobyły III nagrodę i nagrodę specjalną Grupy Artystycznej „Kontrast”. Natomiast uczennica klasy Ve Weronika Żydek, która pracowała pod kierunkiem Pań Doroty Korgi i Ewy Borkowskiej zdobyła wyróżnienie w II kategorii wiekowej. Laureatkom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.